Biała kąpiel skipidarna CELLULIT SKÓRA 250ml

39,02 zł
Ilość
W magazynie

 

Zapoznaj się z regulaminem

 

Darmowa dostawa? Sprawdź jak ją uzyskać!

 

Masz prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

Biała Emulsja Żywiczna (Skipidarna) Zalmanova do kąpieli 250ml

Zastosowanie:

Biała Emulsja Żywiczna (Skipidarna) Zalmanova do kąpieli oparta na terpentynie zyskuje obecnie coraz większą popularność. To szczególny rodzaj terapii kapilarnej z niesamowitymi efektami.

Pomaga pozbyć się wielu chorób i cellulitu. Przyczynia się do uzyskania harmonii. Skuteczna na przeziębienia, ładuje organizm siłą i energią, zmienia stan skóry, czyniąc ją gładszą, piękniejszą i bardziej elastyczną.

Kapięle Zalmanova zalecane są przy chronicznym zmęczeniu i przywracaniu sprawności. Odmładzają organizm i dodają sił. Wspierają urodę i zdrowie.

Zawartość netto: 250ml

Producent: MedikoMed

Dystrybutor: ARAM NATURA

Jakie ma zastosowania?

  • choroby układu sercowo-naczyniowego
  • choroby układu mięśniowo-szkieletowego (zapalenie stawów, artroza, osteochondroza, reumatyzm);
  • choroby układu moczowo-płciowego (zapalenie pęcherza, zapalenie cewki moczowej, zapalenie przydatków, zapalenie gruczołu krokowego);
  • choroby wątroby i pęcherzyka żółciowego (zapalenie wątroby, marskość wątroby, zapalenie pęcherzyka żółciowego);
  • choroby układu oddechowego (zapalenie oskrzeli, astma oskrzelowa, zapalenie gardła, zapalenie zatok);
  • choroby neurologiczne (polineuropatia, zapalenie nerwu, rwa kulszowa, lumbago);
  • cukrzyca, otyłość; hipotermia i przeziębienia, którym nie towarzyszy wzrost temperatury;
  • skuteczny środek na odchudzanie i profilaktykę cellulitu.

Biała emulsja żywiczna Zalmanowa przyczynia się do pełnego otwarcia systemu kapilarnego. Aktywuje naczynia krwionośne, umiarkowanie podwyższa ciśnienie krwi, sprzyja głębszemu oddychaniu i zwiększa ilość tlenu, który dostaje się do płuc. Ponadto wspomaga rozluźnienie mięśni i spalanie metabolitów nasycenie krwi aminokwasami.

Podczas kąpieli można odczuwać lekkie mrowienie w udach, łydkach, miednicy i plecach. Czas trwania kąpieli nie powinien przekraczać 45 minut. Kwas salicylowy w roztworze wzmacnia drażniące właściwości żywicy i przyspiesza odbudowę skóry. Działa antybakteryjnie. W połączeniu z mydłem rozluźnia skórę właściwą i pogłębia wnikanie żywicy. Kąpiele są odpowiednie dla osób z niskim lub normalnym ciśnieniem krwi.

Ta emulsja nie powoduje nadmiernego pocenia, a jedynie poprawia dotlenienie tkanek i krążenie krwi. Przy silnym wzroście ciśnienia pod koniec zabiegu należy przejść na kąpiele z żółtą emulsją żywiczną Zalmanova.

Sposób użycia:

Rozcieńczyć balsam gorącą wodą dokładnie wymieszać i dodać do kąpieli o temperaturze wody 36-37C. Podczas kąpieli stopniowo dolewać wodę i doprowadzić do 40-42C. Czas trwania zabiegu to 10-15 minut. Początkowa ilość balsamu 10-15ml do wody 175-200 litrów. Z każdą kolejną kąpielą należy zwiększać ilość balsamu o 5ml . Minimalna ilość kąpieli do uzyskania pożądanych rezultatów – 15. Rekomenduje się zużycie 2-3 opakowań.

Przeciwwskazania: Indywidualna nietolerancja poszczególnych składników, otwarta postać gruźlicy, z zaburzeniami rytmu i niewydolnością serca II i III stopnia, nadciśnienie na II-III etapie rozwoju, zaostrzone choroby skóry i świerzb, proces zapalny w ostrej fazie i okresie zaostrzenia chorób przewlekłych. Kąpiele nie są dozwolone osobom ze złośliwymi nowotworami, w czasie ciąży i osobom z nadwrażliwością na żywicę.

Skład:

Woda ozonowana, olejek terpentynowy, olej sojowy, ceteareth-20, alkohol cetearylowy, oleinian PEG40, stearynian PEG-400, fenoksyentanol, olejek cytrynowy, olejek jodłowy, wyciąg z korzenia łopianu, wyciąg z liści brzozy, Trilon B, a-tokoferol, etyloheksylogliceryna

zalmanov_2

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Biała kąpiel skipidarna CELLULIT SKÓRA 250ml

Napisz swoją opinię