SKARBIEC ZDROWIA 

Jesteśmy młodym zespołem podchodzącym do lecznictwa inaczej niż większość społeczeństwa - czyli naturalnie. Firma Skarbiec Zdrowia mieści się w centralnej części Polski, w najstarszym mieście naszej ojczyzny - Kaliszu.

Pomimo, że nie jesteśmy na rynku długo, rozwijamy się dla Państwa - co chwila poszerzając ofertę, jakość oraz szybkość obsługi. Nasza oferta skupia się wokół naturalnych środków leczniczych oraz ziół. Na stałe współpracujemy z dystrybutorem produktów serii "CARSKA" min. Zakwasu Bołotowa - co gwarantuje Państwu towar zawsze świeży, z długimi terminami ważności oraz z zaufanego źródła - co w obecnych czasach "podróbek" jest bardzo istotne. 

Zafascynowani preparatami medycyny wschodniej oferujemy suplementy i środki z Ukrainy oraz Rosji. Rozwinięta siatka dostaw od naszych wschodnich sąsiadów pozwala na systematyczne uzupełnianie magazynu - więc zawsze mogą się Państwo cieszyć produktami z wysyłką bezpośrednio z Polski.

Pochwalić możemy się również stałą współpracą z Czeską marką "Ze Stromu" producentem nowości na rynku WEGE&RAW - czyli mchem irlandzkim. W ofercie posiadamy wersje świeżą, konserwowaną naturalną solą morską oraz wersją sproszkowaną.

Na tą chwilę możemy pochwalić się następującymi wynikami:

Ponad 900 zamówień realizowanych każdego miesiąca.

Ponad 1100 pozytywnych opinii w ciągu 10 miesięcy.

Średni czas dostawy do klienta 23h 46minut

Zapraszamy serdecznie do naszych profili w SocialMedia

FACEBOOK & INSTAGRAM