ZŁOTE ZASADY - BORYS BOŁOTOW

PREMIERA 28 . 02 . 2021r

Zamów w przedsprzedaży już od 12.02.2021r

W związku ze zbliżającym się dniem premiery książki Profesora Borysa Bołotowa (Przypomnijmy Premiera 28 lutego br.) przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek, o których więcej niebawem. 

Dzisiaj pierwsza z nich. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych informacji dotyczących tego jak dbać o  zdrowie, będzie to mały przedsmak tego czego będzie można dowiedzieć się z książki! 

Ponad 30 lat temu wynalazłem środek, który spełnia 5 złotych zasad zdrowia Bołotowa – został on nazwany Balsamem Bołotowa albo inaczej „Carską”. Dlaczego Balsam Bołotowa nazywa się „Carską ”? Tradycyjnie „Carską ” nazywało się mieszaninę skoncentrowanych kwasów, które są zdolne do rozpuszczania złota. Rzecz w tym, że ta mieszanina powinna mieć odpowiednie stężenie składników, gdyż inaczej niczego nie będzie rozpuszczać. W Balsamie Bołotowa – chodzi o to samo, o odpowiednio dokładnie dobrany stopień stężenia jej składników. Przypomnę tutaj znowu drugie prawo Hipokratesa: twoje pożywienie powinno być lekarstwem, a twoje lekarstwo powinno być pożywieniem.

Właśnie z tego powodu nazwałem żołądek „Świętą krową”.

Jest oczywiste, że jeśli żołądek i cały układ pokarmowy pracuje nieprawidłowo, to organizm, organy i komórki nie otrzymują odpowiedniego pożywienia i nie można mówić o jakimkolwiek wyzdrowieniu, a wręcz przeciwnie, stan zdrowia będzie się pogarszał. Dlatego, do tego zagadnienia należy podejść bardzo poważnie. A o tym jak zadbać o żołądek, cały organizm i wszystkie narządy będzie można dowiedzieć się z książki.

Akademik Bołotow to biolog, chemik, fizyk, który poświęcił ponad 40 lat życia na badania naukowe. Jego zrozumienie fizjologii człowieka i leczenia chorób to epokowy przełom w nauce. Medycyna przyszłości będzie opierać się na tezach Bołotowa, jego teorii komórkowego odmładzania organizmu i leczenia chorób deformacyjnych.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.