• Pakiet
  • Obecnie brak na stanie

SZAŁWIA BIAŁA + PALO SANTO + PODSTAWKA

56,83 zł

Zamiast 65,85 zł

ZESTAW zawiera

Biała Szałwia pęczek 15-20* g

Palo Santo 25 g

Podstawka / Kadzielnica z Peru 

Ten pakiet zawiera

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Zapoznaj się z regulaminem

 

Darmowa dostawa? Sprawdź jak ją uzyskać!

 

Masz prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

ZESTAW zawiera

Biała Szałwia pęczek 15-20* g

Palo Santo 25 g

Biała szałwia ceremonialna (łać. Salvia apiana) zwana również Indiańską szałwią to wyjątkowa roślina aromatyczna. Podpalona, tli się i wydziela niezwykle aromatyczny zapach. Biała szałwia posiada piękne białe liście, stąd jej nazwa.

Palo Santo jest jednym z najintensywniej pachnących drzew na świecie. Jego zapach jest przeciwieństwem tego, czego można spodziewać się od zapachu dymu. Jest wyraźny i intrygujący – Święte Drzewo należy do rodziny cytrusów i ma słodkie nuty sosny, mięty i cytryny.

Biała Szałwia

Oferowany susz pochdzi z naturalnych siedlisk Salvia Apiana położonych na zachodnim wybrzeżu U.S.A. Jest zbierany ręcznie w sposób zrównoważony - tak by nie naruszyć wrażliwego ekosystemu. Biała szałwia ceremonialna (łać. Salvia apiana) zwana również Indiańską szałwią to wyjątkowa roślina aromatyczna. Podpalona, tli się i wydziela niezwykle aromatyczny zapach. Biała szałwia posiada piękne białe liście, stąd jej nazwa. Od wieków stosowana przez indian przy wszelkich ceremoniach, m.in. w szałasie potów, przy odganianiu złych mocy. Salvia apiana nadaje pomieszczeniom mistyczny aromat duchowych poszukiwań.

Bursera graveolens

Znana po hiszpańsku jako Palo Santo („święte drzewo”) – gatunek drzewa z rodziny osoczynowatych. Występuje w Ameryce Środkowej (Meksyk, Kostaryka, Salwador, Gwatemala, Honduras), na północnych obszarach Ameryki Południowej (północna Argentyna, Kolumbia, Ekwador, w tym na Galapagos).

Palo Santo jest jednym z najpopularniejszych i najchętniej wykorzystywanych kadzideł. To roślina rodzima dla Amazonii, inaczej nazywana “Świętym Drzewem”. Palo Santo jest jednym z najintensywniej pachnących drzew na świecie. Jego zapach jest przeciwieństwem tego, czego można spodziewać się od zapachu dymu. Jest wyraźny i intrygujący – Święte Drzewo należy do rodziny cytrusów i ma słodkie nuty sosny, mięty i cytryny. Jego zapach można określić jako drzewny z cytrusową nutą. Rytualne palenie Palo Santo sięga czasów Imperium Inków, gdzie było używane podczas ceremonii duchowych i jako rodzaj medycyny ludowej.

to drzewo o niezwykłych właściwościach i wspaniałym, unikalnym zapachu. Oczyszcza pomieszczenia i ludzi z negatywnej energii.

555

Opis

Kraj pochodzenia
Peru

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

SZAŁWIA BIAŁA + PALO SANTO + PODSTAWKA

ZESTAW zawiera

Biała Szałwia pęczek 15-20* g

Palo Santo 25 g

Podstawka / Kadzielnica z Peru 

Napisz swoją opinię