Kremy i Maści

Kremy i Maści

Aktywne filtry

Maść Tygrysia z Szungitem...

Maść Tygrysia z Szungitem 100ml

Maść zawiera w swoim składzie naturalne substancje o mocnym przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwobrzękowym działaniu.

Opakowanie: tuba 100 ml

Cena 14,23 zł
Maść Tygrysia rozgrzewająca...
  • Obecnie brak na stanie

Maść Tygrysia rozgrzewająca...

Maść Tygrysia na bóle mięśni stawów 100ml

Stany pourazowe, a także stany zapalne mięśni i stawów należą do najczęstszych przyczyn konsultacji lekarzy ortopedów. Szybki tryb życia, nieprawidłowa dieta, a także wzmożona aktywność fizyczna (np. na siłowni, zajęciach fitness) sprzyjają problemom związanym z układem ruchu.

Cena 14,63 zł

Maść żywokostowa ze śluzem...

Maść żywokostowa ze śluzem ślimaka 75ml

Krem do pielęgnacji skóry problematycznej. Unikalne połączenie żywokostu i śluzu ślimaka umożliwia redukcję zmarszczek i blizn. Zawarta w kremie alantoina, mikrokolagen oraz witaminy A, C i E intensywnie nawilżają skórę nadając jej promienny wygląd.

Cena 14,63 zł

Maść z biszofitem i...

Maść z biszofitem i żywokostem 75ml

Wyciąg z żywokostu ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i miejscowo znieczulające. Żywokost lekarski pobudza rozwój komórek. Stosowanie żywokostu na uszkodzoną skórę ułatwia tworzenie się ziarniny w ubytkach skórnych (rany, owrzodzenia) oraz naskórka. Stosowany przy złamaniach przyspiesza wypełnianie się ubytków kostnych.

Cena 15,04 zł

VIPERIN MAŚĆ Z JADEM ŻMII,...

Poprawia mikrokrązenie, działa przeciwobrzękowo, przeciwzapalnie, przyspiesza procesy regeneracji i rewitalizacji. Ekstrakt żywokostu ma wyraźne działanie przy zapaleniu stawów

Cena 14,63 zł

MAŚĆ TYGRYSIA CHŁODZĄCA...

MAŚĆ TYGRYSIA CHŁODZĄCA

Produkt został stworzony w oparciu o starożytne tradycje medycyny chińskiej. Maść zawiera w swoim składzie naturalne substancje o mocnym przeciwbólowym, przeciwzapalnym.

Cena 14,63 zł

Maść Artrolam, Sabelnik,...

Preparat zawiera w swoim składzie naturalne substancje o mocnym działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym, przeciwobrzękowym oraz regenerującym.

Cena 14,63 zł

MAŚĆ ARNIKA I BADIAGA 100ML

MAŚĆ ARNIKA I BADIAGA 100ML

Działanie Badiagi (gąbka słodkowodna): wspomaga w pielęgnacji "pajączków", siniaków wylewnych, stłuczeniach i plamach starczych.

Działanie Arniki: pomaga w stanach pourazowych, kontuzjach sportowych i stłuczeniach, zmiejsza obrzęki.

Cena 15,04 zł

Maść Lokomotorium na bóle...

Maść Lokomotorium przeciwbólowa 100ml

Maść wspomaga regeneracji tkanki stawowej, bóle mięśni

Działanie:

- przeciwbólowe,  przeciwobrzękowe,  przeciwzakrzepiczne,

Cena 15,03 zł

Maść z tygrysia srebro,...

Maść z tygrysa srebro, mumio na ukąszenia 100ml

Skutecznie likwiduje swędzenie przy ukąszeniu komarów i meszek. Likwiduje podrażnienia i drobne skaleczenia, łagodzi, nawilża, dezynfekuje i regeneruje powierzchnię skóry.

Cena 15,44 zł