MycoMedica

MycoMedica

Aktywne filtry

Suplement diety MycoMedica...

MycoClean to suplement diety o zrównoważonej kombinacji grzybowych i ziołowych ekstraktów, który wspiera Śledzionę (która w medycynie chińskiej oznacza cały system trawienny) i dzięki temu wzmacnia energię Qi całego ciała, transformuje Śluz,  harmonizuje psychikę.

Cena 81,39 zł
MycoMedica SYROP SMOCZY...
  • Obecnie brak na stanie

MycoMedica SYROP SMOCZY...

Suplement diety

Syrop smoczy opiera się na recepturze tradycyjnej medycyny chińskiej Long Tang Jiang

Syrop smoczy z bardzo dobrym składem, wspiera przede wszystkim energię obronną Qi, czyli wzmacnia naturalne mechanizmy obronne organizmu oraz ogólne uzupełnia siły w przypadku zmęczenia i wyczerpania. Można go również stosować podczas zmiany pór roku (wraz z nadejściem jesieni, kiedy temperatury spadają i nadejściem wiosny, kiedy wręcz przeciwnie, występuje wzrost temperatury) lub po wakacjach przed rozpoczęciem szkoły (przedszkola). Według badań naukowych połączenie ekstraktów z grzyba leczniczego Reishi i Cordycepsu oraz wyciągu z jeżówki przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania górnych dróg oddechowych.

Cena 34,77 zł

MycoMedica Reishi Ganoderma...

MycoMedica Reishi Ganoderma Lakownica Żółtawa Kaps

Reishi to jeden z najbardziej popularnych grzybów chińskich. W Tradycyjnej Medycynie Chińskiej jest stosowany od tysiącleci ze względu na swoje działanie witalizujące oraz w celu regeneracji i wzmocnienia odporności na choroby. Jest to również najczęściej wykorzystywany grzyb chiński w przypadku kaszlu i duszności. Ma również działanie adaptogenne.

Cena 145,00 zł