Seria "Walentina Dikula"

Seria "Walentina Dikula"

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Naftalanowy balsam - żel na...

Naftalanowy balsam - żel na kręgosłup i stawy W. Dikula 100ml

Balsam Naftalanowy Walentina Dikula na kręgosłup i stawy to skuteczny środek do zapobiegania bólom stawów i kręgosłupa, których głównym aktywnym składnikiem jest naftalan.

Cena 38,88 zł

TYBETAŃSKI BALSAM NA STAWY...

Tybetański żel - balsam dr Walentina Dikula stworzony jest na podstawie tradycyjnych tybetańskich receptur i przeznaczony jest do rozgrzewającego masażu ciała w okolicach stawów.

Cena 36,11 zł

Balsam na ostrogi piętowe...

NAJWAŻNIEJSZE WŁAŚCIWOŚCI

Balsam na ostrogę piętową Walentina Dikula posiada doskonały efekt resorpcji dzięki obecności w składzie naturalnej żółci leczniczej.

W przeciwieństwie do wielu innych maści, można stosować przez długi czas, aż do całkowitego wyeliminowania ostrogi.

Pojemność: 100 ml

Opakowanie: tuba 100 ml, pudełko kartonowe

Cena 48,15 zł

INTELIGENTNY KREM MUMIO JAD...

Krem do ciała Dr. Dikula - Mumio z Chondroityną

To naturalny środek nowej generacji. Inteligentna formuła kremu pozwala zidentyfikować główne źródło problemu i rozwiązać go w złożony sposób, działając bezpośrednio na jego przyczyny.

Cena 26,85 zł

KREM KOSMICZNA TECHNOLOGIA...

NAJWAŻNIEJSZE WŁAŚCIWOŚCI

Krem na stawy z chrząstką rekina i kolagenem - naturalny produkt opracowany wspólnie przez organizację pozarządową organizację Rosyjską Kosmiczną Agencję Medyczną specjalnie w celu zapobiegania przedwczesnym i związanym z wiekiem procesom zwyrodnieniowo-dystroficznym w tkankach stawów oraz aktywnej odnowie chrząstki tkanki stawów pacjentów w wieku 50 lat.

Cena 26,85 zł

JAD ŻMII KWAS MRÓWKOWY...

Dzięki swoim właściwościom jad żmii giurzy jest wyjątkowy i przewyższa jady prawie wszystkich żmij. Maści na bazie trucizny giurzy stosuje się przy chorobach stawów w celu złagodzenia bólu i stanów zapalnych. Żel balsam zawiera enzymy, kwasy tłuszczowe, aminokwasy, białka, a także różne mikroelementy, które mają niezwykle silny korzystny wpływ na stawy i ogólnie na układ mięśniowo-szkieletowy.

Cena 15,99 zł