Biszofit połtawski

Biszofit połtawski

Aktywne filtry

Maść z biszofitem i...

Maść z biszofitem i żywokostem 75ml

Wyciąg z żywokostu ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i miejscowo znieczulające. Żywokost lekarski pobudza rozwój komórek. Stosowanie żywokostu na uszkodzoną skórę ułatwia tworzenie się ziarniny w ubytkach skórnych (rany, owrzodzenia) oraz naskórka. Stosowany przy złamaniach przyspiesza wypełnianie się ubytków kostnych.

Cena 17,13 zł

Płyn BISHO VIT Balsam 500ml

Płyn Remedium Natura BISHO VIT Balsam 500ml

Działa kojąco na układ kostny, układ nerwowy, układ krwionośny. Działa rozlużniająco, rozkurczowo, regeneruje i ujędrnia skórę, poprawia krążenie.Daje dobre rezultaty przy zwalczaniu rozstępów, celulit, nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Cena 17,58 zł

Biszofit Połtawski na bóle...

BISZOFIT POŁTAWSKI (BISHOVIT)

Wydobywany jest z głębokości 2,4 tysiąca metrów w Regionie Połtawskim na Ukrainie. Jest koncentratem elementów mineralnych, które powstały w wyniku wyparowania wody z Morza Prehistorycznego. Działa kojąco na układ kostny, układ nerwowy, układ krwionośny. Pomaga przy łagodzeniu dolegliwości reumatycznych, bólu stawów i kręgosłupa oraz skurczach mięśni. Nadaje się również do stosowania po ciężkiej pracy fizycznej czy wysiłku sportowym.

Cena 13,81 zł

BISHOFIT POŁTAWSKI Super...

BISHOFIT POŁTAWSKI na Mięśnie i Stawy z UKRAINY

Bish Effect - Biszofit Połtawski - Super żel do ciała w płynie Żel do ciała, dzięki naturalnemu minerałowi - biszofitowi - nasyca skórę, tkankę łączną i mięśniową w magnez, minerały i mikroelementy.

Cena 14,63 zł

ŻEL NA STAWY BISHOVIT...

BISZOFIT POŁTAWSKI (BISHOVIT) wydobywany jest z głębokości 2,4 tysiąca metrów w Regionie Połtawskim na Ukrainie. Jest koncentratem elementów mineralnych, które powstały w wyniku wyparowania wody z Morza Prehistorycznego. Działa kojąco na układ kostny, układ nerwowy, układ krwionośny. Pomaga przy łagodzeniu dolegliwości reumatycznych, bólu stawów i kręgosłupa oraz skurczach mięśni. Nadaje się również do stosowania po ciężkiej pracy fizycznej czy wysiłku sportowym. Przyspiesza procesy regeneracji tkanki łącznej. Działa rozluźniająco, rozkurczowo, regeneruje i ujędrnia skórę, poprawia krążenie.

Cena 17,88 zł

911 Balsam z biszofitem na...

Kosmetyczny balsam z Biszofitem rekomendowany jest jako środek wspomagający przy leczeniu schorzeń stawów i mięśni. Balsam z Biszofitem, zawierający m.in. ekstrakty złotego wąsa, żywokostu, pięciornika, olejek jałowcowy, lawendowy, rozmarynowy, eukaliptusowy

Cena 15,85 zł