Biszofit połtawski

Biszofit połtawski

Aktywne filtry

Maść z biszofitem i...

Maść z biszofitem i żywokostem 75ml

Wyciąg z żywokostu ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i miejscowo znieczulające. Żywokost lekarski pobudza rozwój komórek. Stosowanie żywokostu na uszkodzoną skórę ułatwia tworzenie się ziarniny w ubytkach skórnych (rany, owrzodzenia) oraz naskórka. Stosowany przy złamaniach przyspiesza wypełnianie się ubytków kostnych.

Cena 17,13 zł
Płyn BISHO VIT Balsam 500ml
  • Obecnie brak na stanie

Płyn BISHO VIT Balsam 500ml

Płyn Remedium Natura BISHO VIT Balsam 500ml

Działa kojąco na układ kostny, układ nerwowy, układ krwionośny. Działa rozlużniająco, rozkurczowo, regeneruje i ujędrnia skórę, poprawia krążenie.Daje dobre rezultaty przy zwalczaniu rozstępów, celulit, nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Cena 17,58 zł

Biszofit Połtawski na bóle...

BISZOFIT POŁTAWSKI (BISHOVIT)

Wydobywany jest z głębokości 2,4 tysiąca metrów w Regionie Połtawskim na Ukrainie. Jest koncentratem elementów mineralnych, które powstały w wyniku wyparowania wody z Morza Prehistorycznego. Działa kojąco na układ kostny, układ nerwowy, układ krwionośny. Pomaga przy łagodzeniu dolegliwości reumatycznych, bólu stawów i kręgosłupa oraz skurczach mięśni. Nadaje się również do stosowania po ciężkiej pracy fizycznej czy wysiłku sportowym.

Cena 13,81 zł

BISHOFIT POŁTAWSKI Super...

BISHOFIT POŁTAWSKI na Mięśnie i Stawy z UKRAINY

Bish Effect - Biszofit Połtawski - Super żel do ciała w płynie Żel do ciała, dzięki naturalnemu minerałowi - biszofitowi - nasyca skórę, tkankę łączną i mięśniową w magnez, minerały i mikroelementy.

Cena 14,63 zł

ŻEL NA STAWY BISHOVIT...

BISZOFIT POŁTAWSKI (BISHOVIT) wydobywany jest z głębokości 2,4 tysiąca metrów w Regionie Połtawskim na Ukrainie. Jest koncentratem elementów mineralnych, które powstały w wyniku wyparowania wody z Morza Prehistorycznego. Działa kojąco na układ kostny, układ nerwowy, układ krwionośny. Pomaga przy łagodzeniu dolegliwości reumatycznych, bólu stawów i kręgosłupa oraz skurczach mięśni. Nadaje się również do stosowania po ciężkiej pracy fizycznej czy wysiłku sportowym. Przyspiesza procesy regeneracji tkanki łącznej. Działa rozluźniająco, rozkurczowo, regeneruje i ujędrnia skórę, poprawia krążenie.

Cena 17,88 zł

911 Balsam z biszofitem na...

Kosmetyczny balsam z Biszofitem rekomendowany jest jako środek wspomagający przy leczeniu schorzeń stawów i mięśni. Balsam z Biszofitem, zawierający m.in. ekstrakty złotego wąsa, żywokostu, pięciornika, olejek jałowcowy, lawendowy, rozmarynowy, eukaliptusowy

Cena 14,63 zł