Olejki eteryczne

Olejki eteryczne

Aktywne filtry

Olejek eteryczny Miętowy 10ml

Olejek miętowy pieprzowy to naturalny produkt o wielu korzystnych właściwościach. Jest pozyskiwany w procesie destylacji parą wodną z liści, młodych pędów i kwiatów mięty pieprzowej. Jego charakterystyczny i silny zapach działa pobudzająco na zmysły. Olejek miętowy pieprzowy znany jest z licznych właściwości, które mogą wpłynąć korzystnie na Twoje zdrowie i samopoczucie.

Cena 7,31 zł

Olejek eteryczny Lawenda 10ml

Olejek eteryczny lawendowy to niezwykle cenny składnik w aromaterapii, charakteryzujący się wieloma korzystnymi właściwościami terapeutycznymi. Ten naturalny olejek jest niezastąpiony w pielęgnacji skóry, zwłaszcza w walce z trądzikiem, ponieważ posiada zdolność niszczenia bakterii odpowiedzialnych za infekcje skórne. Ponadto, pomaga wygładzić skórę, reguluje produkcję sebum oraz przeciwdziała powstawaniu blizn. Olejek lawendowy wspomaga proces tworzenia się nowych komórek i tkanki, co jest nieocenione w leczeniu egzemy.

Cena 10,56 zł

Olejek eteryczny Cytrynowy...

Naturalny olejek eteryczny Cytrynowy to niezwykły składnik, który charakteryzuje się wieloma korzystnymi właściwościami terapeutycznymi. Jest to produkt o szerokim spektrum zastosowań, który może korzystnie wpłynąć na Twoje zdrowie i samopoczucie. Poniżej przedstawiamy informacje na temat jego właściwości oraz sposobów użycia.

Cena 10,56 zł

Olejek eteryczny...

Naturalny olejek eukaliptusowy to wyjątkowy produkt, który wyróżnia się wieloma korzystnymi właściwościami zdrowotnymi i aromaterapeutycznymi. Poniżej przedstawiamy informacje na temat jego właściwości oraz sposobów użycia.

Cena 9,35 zł
Olejek eteryczny Słodka...
  • Obecnie brak na stanie

Olejek eteryczny Słodka...

100% naturalny olejek słodkiej pomarańczy to produkt o szerokim zastosowaniu, znany ze swoich właściwości relaksacyjnych, kosmetycznych i terapeutycznych.

Cena 8,12 zł

Olejek eteryczny Sosna...

Olejek eteryczny Sosna Syberyjska to czysty i naturalny produkt, znany ze swojego szerokiego spektrum korzyści zdrowotnych i terapeutycznych. 

Cena 10,56 zł

Olejek eteryczny geranium 10ml

Olejek eteryczny Geraniowy to czysty, 100% naturalny produkt, który już od starożytności ceniony jest za swoje niezwykłe właściwości zdrowotne i terapeutyczne

Cena 12,19 zł

Olejek eteryczny mandarynka...

Naturalny olejek mandarynkowy to cenny produkt, który znajduje szerokie zastosowanie w pielęgnacji ciała, zdrowiu oraz aromaterapii

Cena 8,62 zł
Nawilżacz powietrza dyfuzor... -18%
  • -18%

Nawilżacz powietrza dyfuzor...

ULTRADŹWIĘKOWY NAWILŻACZ POWIETRZA DYFUZOR ELEKTRYCZNY DREWNO

Odpowiednio nawilżone powietrze, w którym występuje równowaga pomiędzy jonami dodatnimi a ujemnymi wykazuje prozdrowotne właściwości.

Cena podstawowa 29,26 zł Cena 23,99 zł