VIN VITA - Winogrono, które daje życie FAKTY I MITY

Bezalkoholowy koncentrat spożywczy "Vin-Vita", produkowany bez dodatku cukru i konserwantów, zawiera kompleks specjalnych substancji - bioflawonoidów, pozyskiwanych z nasion i skórek ciemnych europejskich winogron, takich jak Cabernet. To właśnie obecność tych biologicznie aktywnych substancji w składzie „Vin-Vita” decyduje o naprawdę wyjątkowych właściwościach leczniczych tego pożytecznego produktu.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 263 odsłony

Propolis zastosowanie i właściwości lecznicze

Badania sugerują, że propolis ma wiele właściwości, które mogą korzystnie wpływać na zdrowie ludzi. Ludzie mogą go używać na skórze, jako płyn do płukania ust i jako uzupełnienie różnych drobnych problemów zdrowotnych.

label
remove_red_eye 229 odsłony

Brązowa opalenizna - magia masła kakaowego

Zanim włożysz kostium kąpielowy i założysz klapki, musisz pamiętać o kilku rzeczach, które pomogą zamienić opalanie w sztukę. Oto kilka porad i wskazówek, dzięki którym Twoja skóra będzie gładka i brązowa oraz wyróżnisz się z tłumu. To z pewnością sprawa dla tych z Was, którzy chcą wyglądać olśniewająco przez cały sezon i sprawić, by trwało to przynajmniej przez kilka pierwszych tygodni jesieni. Złocistobrązowa opalenizna nie tylko nadaje skórze niesamowity wygląd, ale także pomaga wyszczuplić. Ponadto, leżenie na słońcu podnosi poziom serotoniny i sprawia, że ​​czujesz się szczęśliwsza

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 317 odsłony

Co mówią klienci?