Brązowa opalenizna - magia masła kakaowego

Zanim włożysz kostium kąpielowy i założysz klapki, musisz pamiętać o kilku rzeczach, które pomogą zamienić opalanie w sztukę. Oto kilka porad i wskazówek, dzięki którym Twoja skóra będzie gładka i brązowa oraz wyróżnisz się z tłumu. To z pewnością sprawa dla tych z Was, którzy chcą wyglądać olśniewająco przez cały sezon i sprawić, by trwało to przynajmniej przez kilka pierwszych tygodni jesieni. Złocistobrązowa opalenizna nie tylko nadaje skórze niesamowity wygląd, ale także pomaga wyszczuplić. Ponadto, leżenie na słońcu podnosi poziom serotoniny i sprawia, że ​​czujesz się szczęśliwsza

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 27 odsłony

ZŁOTE ZASADY - BORYS BOŁOTOW

PREMIERA 28 . 02 . 2021r W związku ze zbliżającym się dniem premiery książki Profesora Borysa Bołotowa (Przypomnijmy Premiera 28 lutego br.) przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek, o których więcej niebawem.  Dzisiaj pierwsza z nich. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych informacji dotyczących tego jak dbać o  zdrowie, będzie to mały przedsmak tego czego będzie można dowiedzieć się z książki!  Ponad 30 lat temu wynalazłem środek, który spełnia 5 złotych zasad zdrowia Bołotowa – został on nazwany Balsamem Bołotowa albo inaczej „Carską”. Dlaczego Balsam Bołotowa nazywa się „Carską ”? 

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 267 odsłony

Zakwas Bołotowa - Fakty i mity | Receptura na zdrowie

Właściwe funkcjonowanie układu pokarmowego ma kluczowe znaczenie dla naszego zdrowia a w zasadzie jest najważniejsze gdyż zdrowie nasze zaczyna się od jelit. W medycynie tybetańskiej gdy osoba zwróci się z dolegliwościami do terapeuty to ten najpierw zaczyna od naprawy jelit.  Niedostatecznie strawiony pokarm ulega w jelitach całkowicie niepożądanym procesom gnilnym zatruwającym organizm i jest słabo metabolizowany - to najprostszy przepis na chorobę.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 244 odsłony

Co mówią klienci?