RESVERATROL Rdestowiec 60x500mg Medica Herbs MOCNY

15,73 zł
Menge
Auf Lager

 

Zapoznaj się z regulaminem

 

Darmowa dostawa? Sprawdź jak ją uzyskać!

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

97547970.jpg

Resweratrol (Rdestowiec Japoński)

10% resweratrolu

Zawartość: 60 kapsułek.

Dawkowanie: 1 kapsułka raz dziennie.

Choć naturalnym miejscem występowania rdestu japońskiego była Azja, gatunek ten rozprzestrzenił się praktycznie na cały świat. Można się na niego natknąć nawet w Polsce, gdzie „podbija” coraz to kolejne rejony. Jeśli chodzi o wygląd tej rośliny, to kłącza potrafią urosnąć aż do 5 metrów, łodygi są w środku puste, a bylina wypuszcza charakterystyczne, białawe kwiaty. Warto dodać, że rdestowiec cieszy się ogromną popularnością w ziołolecznictwie, z czego doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego proponujemy rdest japoński w kapsułkach!

Składniki: (w przeliczeniu na zalecaną porcję do spożycia w ciągu dnia – 1 kapsułka): wyciąg z korzenia (kłącza) Polygonum cuspidatum 500 mg (50 mg resweratrolu); żelatyna (kapsułka).

Rdest japoński – suplement diety z „chwastów”?

Jeszcze do niedawna rdest japoński był rośliną, którą hodowano i uprawiano niemal wyłącznie w ogrodach botanicznych. Sytuacja ta uległa jednak zmianie, a tym samym dziś… rdest uznano za gatunek zagrażający rodzimej przyrodzie, przez co jego uprawa jest surowo zabroniona. Mimo tej niechlubnej renomy warto jednak pamiętać o pozytywnym aspekcie. Jakim? O doskonałym wpływie rdestu japońskiego na serce i krążenie!

Jak to możliwe, że byle „chwast” ma tak dobry wpływ na ludzki organizm? Przede wszystkim zawdzięcza się to pewnemu związkowi organicznemu – resweratrolowi, który pozyskuje się z korzenia. Czy jednak serce i układ krwionośny to wszystko, co jest wspomagane przez rdest japoński? Nie, ponieważ ekstrakt ma właściwości antyoksydacyjne, a tym samym chroni komórki organizmu przed wolnymi rodnikami. Dzięki temu pozwala zachować zdrowy i doskonały wygląd skóry!

Roślina o wielu zastosowaniach

Co wchodzi w skład proponowanego przez nas rdestu japońskiego? Preparaty składają się z 500 mg wyciągu z korzenia, w czym zawarte jest 50 mg resweratrolu. Powłoka kapsułki została z kolei przygotowana z żelatyny. Aby roślina miała realny wpływ na organizm, zaleca się spożycie 1 kapsułki w ciągu dnia. Suplement diety w formie kapsułki to niezwykle wygodny sposób na zadbanie o swoje zdrowie. Dlaczego? Ponieważ nie trzeba spędzać długiego czasu, przyrządzając odpowiednią „miksturę”. Wystarczy nalać do szklanki trochę wody, którą popije się tabletkę i… to w zasadzie tyle – cała reszta to regularność!

97547970_1.jpg

Produkt nie zawiera żadnych sztucznych dodatków takich jak konserwanty, barwniki, aromaty, wypełniacze. Odcień produktu może się różnić ze względu na intensywność koloru naturalnego składnika.

Uwagi:

Nie stosować u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zbilansowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia.

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

<
Medica Herbs
medica_7

Besondere Bestellnummern

Reviews

Write your review

RESVERATROL Rdestowiec 60x500mg Medica Herbs MOCNY

Write your review